FAQ do Noping Game Tunnel

SIKÇA SORULAN SORULAR

NoPing kullanıcılarının genel sorularını burada bulabilirsiniz.
Eğer aradığınızı bulamazsanız, teknik ekiple iletişime geçiniz.

GENEL SORULAR

NoPing, yüksek performanslı bir ping uygulamasıdır, eşzamanlı yönlendirme çözümümüz, maksimum ping azaltma, paket kaybı düzeltme ve hatta düşme sağlar bağlantı (bağlantı kesilir). NoPing internet GPS gibi çalışır, rota hesaplama algoritmasıyla gecikme veya paket kaybı gibi problemleri olan tüm rotalardan saparız ve en kısa sürede herhangi bir oyuna ulaşmak için sadece daha iyi rotaları kullanırız (ping). ).

Bu bağlantı ile NoPing'e kaydolun https://trial.nptunnel.com

NoPing'inizi kurma ve oyuna girme işlemini tamamladıktan sonra, NoPing penceresini tekrar açın ve Oyun İstatistikleri panelinde optimize edilmiş ping`i görün. Yürütülebilir oyun istatistiklerinde görünmelidir. Orada görünmüyorsa, oyuna giriş yapmış olduğundan emin ol, antivirüs veya Windows güvenlik duvarının NoPing'in bağlanmasına izin verdiğinden emin ol. Şüpheniz varsa, güvenlik duvarını devre dışı bırakın ve oyunu yeniden açın.

Şu anda listemizde 1000 destekli oyunumuz var. Listemiz her gün büyüyor, ancak oyununuzu bulamazsanız, lütfen daha fazla bilgi için contato@nptunnel.com adresinden bizimle iletişime geçin veya https://nptunnel.com adresini ziyaret edin.

Lütfen contato@nptunnel.com adresine e-postanızın adını ve web sitesini yazın. Herhangi bir sorunuz varsa, oyun daha fazla bilgi için https://nptunnel.com adresini ziyaret edin.

NoPing`i çalıştırmak için makinenizde kurulu programların en son sürümüne sahip olmalısınız: Microsoft .NET Framework ve Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir Paketi. Her ikisi de aşağıdaki bağlantılarda bulunabilir: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42642 https://support.microsoft.com/en-us/help/2977003/the-latest-supported-visual-c- downloads

NET Framework ve Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir Paketi gibi makinenizde yüklü tüm gerekli programların bulunduğundan emin olun. Ayrıca, Antivirus / Windows Güvenlik Duvarınızın, güvenlik duvarını geçici olarak devre dışı bırakırsanız, programın internet bağlantısı kurmasına izin verip vermediğini kontrol edin.

Bunlar, oyununuzda kullanmanızı önerdiğimiz sunucular, bu programın kendisi tarafından yapılan bir öneridir, ancak "Diğer" sekmesindeki sunucular da dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir sunucuyu kullanmakta özgürsünüz.

Daha fazla bilgi için bu linki ziyaret edin: (ortaklık linki)

Hayır. NoPing`i kullanmak hiçbir oyunda hiçbir kullanıcıyı yasaklamaz, program oyun dosyalarında herhangi bir değişiklik veya enjeksiyon yapmaz.

Evet, sistemimiz dünya çapında çalışıyor. NoPing`in dünya genelinde 500`den fazla sunucusu vardır, bu yüzden herkese en düşük ping`i sunabiliriz.

Evet! NoPing bölge kilidi olan oyunlarda çalışır. Böylece, son sunucuya güvenli bir bağlantı kurmanın yanı sıra, dünyanın her yerinde oynayabilirsiniz.

Turbo Games işlevi, çevrimiçi oyunlarda klavye tepki sürenizi iyileştirmek ve üstün performans sağlamak için tasarlanmıştır. Bu işlevi etkinleştirmek için programı açın, "Ayarlar" altında sağ üst köşeye gidin ve Turbo Oyunları`nı etkinleştirin.

FPS Boost, makinenizdeki oyun işlemlerine öncelik vermek için tasarlanmış bir fonksiyondur.Fost BoPS kullanırken, eşsiz optimizasyon teknolojisi ile saniyede birden fazla kare kazanabilirsiniz. Bu işlevi etkinleştirmek için programı açın, “Ayarlar” altında sağ üst köşeye gidin ve FPS Boost`u etkinleştirin. Bu özelliği nasıl yapılandıracağınızla ilgili sorularınız varsa, lütfen https://nptunnel.com adresinden bize ulaşın. MOD 1 ve MOD 2 yönlendirme seçeneği. Yönlendirme seçenekleri, kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır. Modlar, programın oyunlara bağlanmak için kullandığı iki farklı yöntemdir, eğer NoPing makinenizde veya ağınızda düzgün çalışmıyorsa, "Ayarlar" menüsünde "Mod 1" i "Mod 2" olarak değiştirin.

Önce NoPing`inizi kapatın, ardından Windows Güvenlik Duvarı`nı ve antivirüsünüzü (eğer kullanıyorsanız) devre dışı bırakın. Ardından Yönetici modunda NoPing`i açın (NoPing simgesine sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştır'ı seçin), sunucuların 5 dakika içinde optimize edilmesini sağlayın. Mod 2'ye geçin (mod 1 ise) ve NoPing'i yeniden başlatın.

Yinelemeyi iptal etmek için, sağ üst köşedeki "Hesabım" seçeneğine tıklayarak web sitemiz üzerinden hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Hesabınıza eriştikten sonra soldaki menüden "Hızlı Erişim" panelindeki "Yinelemeler" düğmesini tıklayın. Ardından ödemeleri tıklayın ve "İptal" i tıklayın, iptal sürecinde size yardımcı olacak ve sizi en iyi şekilde yönlendirecek uzmanlarımızdan birine yönlendirileceksiniz. İptalinizin nedenini daha iyi anlamak ve hizmetimizi her zaman iyileştirmek istiyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

NoPing"i kaldırırken, "Windows Packet Filter" adlı sürücüyü de kaldırın. "Filtre" seçeneğini seçerek İnternet bağlantınızda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Çevrimiçi hizmet için sohbetimizde bize ulaşın.