KULLANIM KOŞULLARI

KULLANIM KOŞULLARI

NoPing Tüneli'ni kullanarak, bu kullanım hüküm ve koşullarına, tüm geçerli yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu terim ilk ziyaretinizden hemen sonra geçerli olacaktır. Aşağıdaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız, lütfen NoPing Tüneline artık erişmeyin. Bu sitede yer alan malzemeler telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır. Şartlar ve koşullardan herhangi biri karşılanmazsa, hesabınız bildirimde bulunmaksızın ve geri ödeme yapılmaksızın engellenir.

KULLANIM

NoPing Tüneli sunucularının kullanımı sadece çevrimiçi oyunlar ve tarama ile sınırlıdır. Bu, bunları aşağıdakiler için kullanamayacağınız anlamına gelir:
1. Kötü amaçlı herhangi bir etkinlik
2. Başka herhangi bir program türü
3. Dosyaları indirin
4. Genel bir proxy sunucusu olarak (örneğin IRC)
5. Hesap bilgilerinizi kimseye veremezsiniz
6. Hesap kiralama yasaktır
7. Aynı anda olmadığı sürece 2 bilgisayarda kullanmak mümkündür.
Kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz ve NoPing Tüneli tarafından herhangi bir zamanda iptal edilebilirse, NoPing Tüneli ile sözleşmeniz geri ödeme yapılmaksızın otomatik olarak sona erecektir. NoPing Tüneli, hesabınızı herhangi bir bildirimde bulunmadan veya herhangi bir sebep göstermeksizin kapatma hakkını da saklı tutar.

İMZA

Yinelenen bir şekilde bir plan satın alarak, NoPing Tüneli'ne abonelik döneminin sonunda sözleşmeli planın iptal edilene kadar otomatik olarak ücretlendirilmesini yetkilendirirsiniz.

YORUMLAR VE HATALAR

NoPing Tüneli web sitesinde görünen malzemeler teknik, tipografik veya fotoğrafik hataları içerebilir. NoPing Tüneli, web sitesindeki herhangi bir malzemenin doğru, eksiksiz veya güncel old

DIŞ LİNKLER

NoPing Tüneli www.nptunnuğunu garanti etmez. NoPing Tüneli, web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Malzemeleri güncellemek için NoPing Tüneli gerekli değildir. el.com web sitesine bağlı siteleri incelememiştir ve bu tür sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının eklenmesi, NoPing Tüneli tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Dış bağlantının kullanımı ve kullanıcının kendi riski ve hesabı.

SINIRLAMA

1. Hiçbir durumda NoPing Tüneli veya tedarikçileri kullanımdan kaynaklanan herhangi bir hasardan (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, veri veya kar kaybından kaynaklanan zararlar veya iş kesintisi, hizmetler ve hesap kaybından dolayı) sorumlu olmayacak veya internette NoPing Tüneli materyallerinin kullanılamaması.
2. Hizmetimizin çökmesi durumunda, çevrimiçi oyundaki olası kayıplardan sorumlu olmayacağız.
3. Bizim hizmet 1 mega üzerinde internets için iyi çalışıyor. 3G internet, kablosuz, çevirmeli internet, radyo, internet sorunları olan internet varsa lütfen. Düşme veya gecikmelerle ilgili sorunlar olabileceğini ve geri ödeme yapılmayacağını unutmayın.

FIYAT

Fiyatlar herhangi bir zamanda önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

HESAP YÖNETİCİSİ SORUMLULUĞU

Hiçbir koşulda hesap e-postası değiştirilemez. Hesap kurtarmayı yalnızca e-posta ile garanti ediyoruz.

GERİ ÖDEME

1. Hizmet şartlarımızı ve hizmeti kullanma politikalarımızı kötüye kullanmanız veya ihlal etmeniz durumunda geri ödeme yapılmayacaktır.
2. Geri ödeme talepleri için azami süre satın alma tarihinden itibaren 7 (yedi) gündür.
3. Kasada "tekrarlama" seçeneği bir abonelik oluşturur, iptal edilebilir, geri ödeme istekleri için maksimum süre satın alma tarihinden itibaren 7 (yedi) gündür.

PRIVACIDADE

Esta política cobre como usamos as suas informações pessoais. Nós levamos sua privacidade a sério e tomará todas as medidas para proteger suas informações pessoais. Qualquer informação pessoal recebida só serão utilizadas para preencher o seu fim. Nós não vamos vender ou redistribuir a sua informação para qualquer um.

G2A ÖDEME HİZMETLERİNİ KULLANIRKEN

Web sitemizde bir satın alma işlemi yapmak için size G2A.COM Limited (bundan sonra "G2A ödeme hizmeti sağlayıcısı" olarak anılacaktır) tarafından sağlanan G2A ödeme hizmetlerini kullandığınızda, başlangıçta satın alma işleminizin sorumluluğu başlangıçtadır. teslimattan önce G2A.COM Limited'e transfer edildi. Ödeme hizmeti sağlayıcısı G2A, ödememizden ve ödemeyle ilgili müşteri desteğinden, bizim yardımımızla sorumludur. G2A ödeme hizmeti sağlayıcısı ile G2A ödeme hizmetlerini kullanan müşteriler arasındaki şartlar ayrı sözleşmelere tabidir ve bu web sitesinde belirtilen şartlara tabi değildir. G2A ödeme hizmeti sağlayıcısı aracılığıyla alışveriş yapan müşterilerle ilgili olarak, i) G2A ödeme hizmeti sağlayıcısının gizlilik politikası tüm ödemeler için geçerlidir ve herhangi bir satın alım yapmadan önce gözden geçirilmesi, ve ii) G2A ödeme hizmeti sağlayıcısının geri ödeme politikası, ilgili tedarikçinin alıcılara önceden önceden bildirilmesi durumu hariç tüm ödemeler için geçerlidir. Ayrıca, belirli ürünlerin satın alınması, alıcıların ek şartlar içerebilecek bir veya daha fazla nihai tüketici lisans sözleşmesini (veya "EULA") kabul etmelerini gerektirebilir,Web sitemizde G2A ödeme hizmetleri aracılığıyla ürün satan biz ve / veya diğer kuruluşlar öncelikle söz konusu ürünler için garanti ve bakım, teknik veya ürün destek hizmetlerinden sorumluyuz. Biz ve / veya web sitemizde ürün satan diğer kuruluşlar, siparişin yerine getirilmesi ve son tüketici ile kurulan EULA'larla ilgili tüm sorunlardan öncelikle sorumluyuz. Ödeme hizmeti sağlayıcısı G2A, öncelikle ödemenizin uygun hale getirilmesinden sorumludur. Müşteri, ödeme hizmeti sağlayıcıları ile bağlantılarından veya yerel gümrük idareleri veya diğer herhangi bir düzenleyici makamla ilgili vergilerden kaynaklanan masraflardan kaynaklanan, eşyalarının satın alınması ve teslimatıyla ilgili her türlü ücret, vergi veya diğer masraflardan sorumludur. . Müşteri desteği ile ilgili sorularınız veya anlaşmazlıklarınız için [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. G2A ödeme hizmeti sağlayıcısı aracılığıyla yapılan ödemelerle ilgili sorular [email protected] adresine yöneltilmelidir. Mümkün olduğunda, satın alma işleminizden kaynaklanabilecek anlaşmazlıkları çözmek için sizinle ve / veya web sitemizde satış yapan herhangi bir kullanıcıyla işbirliği yapacağız.

ŞARTLAR, NİHAİ KOŞULLAR VE DEĞİŞİKLİKLER

NoPing Tüneli, bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda haber vermeksizin revize edebilir. Bu siteyi kullanarak, bu kullanım şart ve koşullarının en son sürümüne tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Belirtilen şartlar ve koşulların herhangi biri karşılanmazsa, NoPing Tüneli hesabınızı bildirimde bulunmaksızın ve geri ödeme yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.